Referent III

Zagreb, Croatia

Oglas više nije dostupan.

Referent III u Odjelu financija, Sektoru za ekonomske poslove

Opis posla:

  • unos ulaznih računa u aplikaciju,
  • poslovi platnog prometa,
  • poslovi salda konti dobavljača,
  • izrada poslovnih izvješća i druge poslovne dokumentacije,
  • komunikacija sa svim organizacijskim jedinicama iz svog djelokruga rada,
  • izvršavanje manje složenih radnih zadataka prema radnoj uputi neposredno nadređenih.

Obrazovanje i usmjerenje: SSS društvenog/tehničkog usmjerenja

Radno iskustvo u struci: 1 godina

Poželjni uvjeti:

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje ekonomskog usmjerenja,
  • odgovornost prema poslu,
  • komunikativnost,
  • spremnost na timski rad,
  • samostalno obavljanje posla.

Broj radnika - 1 izvršitelj

Trajanje potrebe: određeno

Naknada za prijevoz: da

Prijave do: 17.01.2021. godine

Nepotpune prijave te prijave dostavljene izvan roka neće se razmatrati.

Sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17), upućuju se potencijalni kandidati iz čl. 102. st. 1-3. Zakona da dostave dokaze iz čl. 103. st. 1. tog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.

Reci prijateljima za ovaj oglas